Yaşam

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un oğlu Can Aslantuğ oyuncu oldu

Aralık ayında FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşması planlanan, başrollerinde Mahsus Namal ve Özcan Deniz’in yer aldığı ‘Kızıl Goncalar’ dizisine yeni bir isim daha eklendi. Oyuncu Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un oğulları Can Aslantuğ da dizinin kadrosunda yer alacak.

Geçtiğimiz Cumartesi günü yayınlanan “Kırmızı Goncalar” dizisinin Aralık ayında izleyiciyle buluşması planlanıyor. İlk sahneleriyle izleyenleri büyüleyen dizinin kadrosuna geçtiğimiz günlerde Can Aslantuğ da katıldı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göreArzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un izinden giderek oyunculuğu seçen Aslantuğ, dizide “Can” rolünü oynayacak ve doktor Levent’in (Özcan Deniz) kızı Mira’nın (Esma Yılmaz) okul arkadaşı olacak.

Necati Şahin’in yazdığı ve Ömür Atay’ın yönettiği dizide Has Namal ve Özcan Deniz’e Şerif Erol (Suavi), Erkan Avcı (Sadi Hüdayi), Hazal Türesan (Beste), His Sarin (Hande), Selen Öztürk (Hasna) eşlik ediyor. ). , Sitare Akbaş (Birgül), Mert Yazıcıoğlu (Cüneyd), Mert Turak (Naim), Tuğrul Tülek (Seçkin), Asiye Dinçsoy (Müyesser), Mina Demirtaş (Zeynep), Esma Yılmaz (Mira), Zehra Kelleci (Feyza), Yakup Başrolleri Turgut (Arif) ile Mısra Tüfek (Esra), Gürhan Elmalıoğlu (İdris) ve Hamdi Alkan (Başhekim) paylaşıyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu