Haber

2023 sınav günü otobüsler ücretsiz mi? Sınav günü toplu taşıma ücretsiz mi? İETT sınav günü boş mu? 2023 Ankara sınav günü otobüsler ücretsiz mi?

evet Sınava girecek öğrenciler farklı ulaşım araçları ile sınav yerlerine ulaşacaklardır. Merak edilen, 2023 sınav günü otobüsler ücretsiz mi? Sınav günü toplu taşıma ücretsiz mi? İETT sınav günü boş mu? 2023 sınav günü otobüsler ücretsiz mi? Ankara’da sınav günlerinde ulaşım ücretsiz mi? Detaylar burada…

2023 SINAV GÜNÜ OTOBÜSLER ÜCRETSİZ Mİ?

İstanbulSınava girecek öğrencilere müjde haberler İBB’den geldi. İBB’den yapılan açıklamada; “17-18 Haziran tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı için ( evet) Öğrenciler ve sınav görevlileri belgelerini göstererek İBB’ye bağlı toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanabilecekler.

İETT SINAV GÜNÜ TOPLU TAŞIMA ÜCRETSİZ Mİ?

İETT sayfasından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi: 17 Haziran Cumartesi ve 18 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan YKS’ye katılacak öğrenci ve yetkililer, İETT araçlarından ücretsiz olarak yararlanabilecek. sınav günü belgeleri.

ANKARA SINAV GÜNÜ ULAŞIM ÜCRETİ Mİ?

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), 17-18 Haziran tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrencilerin toplu taşıma araçlarını ücretsiz kullanabileceklerini duyurdu. ABB’den yapılan açıklamaya göre, sınava girecek adaylar, veliler ve öğretmenler EGO Genel Müdürlüğü bünyesinde otobüs, raylı sistem ve teleferiklerle sağlanan toplu taşıma hizmetlerinden sınav giriş belgelerini göstererek ücretsiz yararlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu