Haber

Papa ile görüşen FETÖ’cü Enes Kanter’den skandal sözler! Türkiye şikayet etti

ETÖ lideri Fethullah Gülen’in manevi oğlu Enes Kanter, Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus ile görüştü. İlahiyat konusuna yaptığı ziyareti sosyal medya hesabı Twitter’da paylaşan Kanter, Papa’ya Türkiye’yi şikayet etti.

“SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTİYORUM”

Vatikan yetkililerine ve Papa’ya teşekkür eden FETÖ’cü Kanter, “Ne büyük onur! Hayatımın en özel anlarından biri. Pontifex ile dünyadaki insan hakları konusunda harika bir söyleşi gerçekleştirdik. Özel etkinliği için Vatikan’a teşekkür ederim.” davet. Tüm dünyada insan hakları ve özgürlük adına ayağa kalkmak için sizinle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

“SMILE SİZE MERHABA DEDİ”

Kanter, Papa’ya, “Fethullah Gülen size selam söyledi. Erdoğan benim ülkemi, Türkiye’yi mahvediyor. Lütfen ülkem için dua edin.” Papa, Kanter’e “Sen bana dua edersen ben de sana dua ederim” yanıtını verdi.

YUNAN BAYRAĞI İLE POZ VERDİ

FETÖ elebaşı Fetullah Gülen’in geçtiğimiz günlerde Yunanistan’a giden evlatlık oğlu Enes Kanter, Yunan bayrağı direğine sarılırken çektiği fotoğrafla büyük tepki çekti. “Yunanistan’ı nasıl buldunuz?” diye sordu Atina’da tanıştığı Başpiskopos Yeronimos. sorusuna Kanter, “Biz bir aileyiz” yanıtını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu