Yaşam

Dora & Ahmet Altınbaşak: Yeni Nesil Eğlence ve Müzik Anlayışının Favorileri

Yepyeni bir çifti karşılamaya hazırlanıyor sahneler. Önce evlenmeyin diye bağırdılar, kadın ve erkeğin ilgisini mizah olarak ele aldılar, sahnelere bambaşka bir renk katarak hayran kitlesine değer kattılar.

Şimdi sıra Dora ve Ahmet Altınbaşak’ta. Genç çiftler, “Ah Şu Kadın Ah Şu Erkekşer” müziğine küçük bir klip çekti. Yeni nesile eğlence anlayışını aşılamaya başlayan çift, düğünlerin, nişanların, kına törenlerinin ve şenliklerin gözdesi oldu.

Yeni yönetici olmak için de anlaşan ünlü çift, yönetici olarak By Muharrem Yıldırım’la çalışmaya başladı. Ayrıca ekibinde Petek Dinçöz, Yeşim Salkım, Mahmut Tuncer’in yer aldığı yönetim şirketi Dora & Ahmet Altınbaşsak ile çalışmaya başladı.

Moda atılımlarıyla işlerine hız veren çift, artık özellikle halk konserlerinde, düğünlerde ve kına törenlerinde aranan sanatçılar arasında ön sıralarda yer almaya başladı.

Yakın zamanda özel bir kanalda televizyon programına başlayacak olan Dora ve Ahmet Altınbaşak çifti, kadın-erkek ilişkilerini hicvederek mesaj verecek, aynı zamanda programda yer almayan başarılı öğrencilere burs vererek odalarını donatacak. çalışma odaları ile.

Yeni nesle eğlence ve müzik duygusunu sevdirecek bu Altınbaş çiftini arkanıza yaslanın ve yakından takip edin.

haber-karayazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu