Teknoloji

CONVERGENCE: A League of Legends Hikayesi Yayın Tarihi

BİRLEŞME: Bir League of Legends Hikayesi Çıkış tarihi, Riot Forge ve Double Stallion Games tarafından yapılan duyuru ile açıklandı. Ekko ile çıkacağımız, aksiyon ve platform türlerini bir araya getireceğimiz macerada, Zaun bölgesini keşfedeceğimiz bir hikaye sunulacak. Detaylar burada.

Riot Forge ve Double Stallion Games, zamanı kontrol edebilen, oyuncuların beğenilen şampiyonu Ekko’nun yer aldığı tek oyunculu ve iki boyutlu aksiyon-platform oyunu CONVERGENCE: A League of Legends Story’nin yeni hikaye fragmanını yayınladı ve çıkışını duyurdu. tarih.

CONVERGENCE: A League of Legends Hikayesinin Çıkış Tarihi Açıklandı

BİRLEŞME: Bir League of Legends Hikayesi 23 Mayıs 2023Nintendo Switch, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4 (PS4) ve PlayStation 5 (PS5) konsollarında ve Steam, GOG ve Epic Games Store üzerinden PC’de oynanabilecek.

CONVERGENCE: A League of Legends Story’de oyuncular, zamanın akışını kontrol edebilen yetenekli bir cihaza sahip genç bir mucit olan Ekko ile Zaun’un görkemli dünyasını keşfedecekler. En sevilen League of Legends şampiyonlarından biri olan Ekko’nun zamanı değiştirme gücüne sahip olmanın büyük sonuçları olduğunu keşfetme macerasına tanık olun. Double Stallion Games tarafından geliştirilen CONVERGENCE, Ekko’nun akıcı ve dinamik çatışmalarla zamanda ve yerde gezinme yeteneği sayesinde bulduğu benzersiz keşif olasılıklarına odaklanan, inanılmaz sanatsal stile sahip bir 2D aksiyon-platform oyunudur.

pasinler-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu